studentský časopis

Poprask ve škole!

Jedno jediné kouzlo obrátilo dnes celý ČOUD vzhůru nohama. Všichni studenti zratili paměť po záhadném zaříkadlu. Říďa sice tvrdí, že se nic zlého neděje, ale studenti se rozdělují na dva názorové tábory.

První skupina tvořena povětšinou zapřísáhlými šprty je v šoku, že rok jejich snahy a hon za dobrými známkami je nenávratně pryč a múžou začít nanovo, zatímco druhá část žáků, překvapivě s ne tak zářivými studijními výsledky, aktuální situaci oslavuje, neb jsou všechny jejich roční prohřešky zapomenuty.

Zároveň si ale mnozí studenti uvědomují, že na následující zkoušky se stejně zatím nezačali učit a tak je pro ně aktuální problém vlastně bezvýznamný.

placená inzerce

Nezvládnuté fronty na studijním oddělení

Incident vyústil zároveň v organizační problém školy neboť fronty studentů na studijním oddělení pro potrvzení a zápisy do indexů se zvětšily o 300%. Ani záhadný lektvar od učitele alchemie Tomáše Odpora, který vytvořil podivnou kombinaci mnoholičného lektvaru a odvaru z chobotnice, nepomohl, byť efektivita tajemnice Světlany Adminové ze studijního se s novými chapadly výrazně zlepšila.

Temná není černá!

Opakovaný prohřešek studenstva nás donutil k tomuto článku. Každý rok se někteří studenti mladších ročníků opakovaně setkávají s trestem za název Obrana proti černé magii.

Oficiální stanovisko Ministerstva magie České republiky zakazuje výuku s tématem černé magie a tak i na naší škole byl tento předmět v osnovách nahrazen Obranou proti temné magii, která zákazu nepodléhá.

Studenti, kteří tento rozdíl nerespektují jsou často po škole, neboť se pedagogický sbor snaží nedat Ministerstvu žádný podmět pro hlubší zkoumání poměrů na naší škole.

Strana 1

Strana 2

Strana 3